----------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش رحماء روشفكرمشهور و یهودی آلمانی پس از یك سلسله انتقادات و تالیفات شدید علیه اسلام و مسلمانان، به طور علنی مسلمان شدن خود را اعلام كرد.

پایگاه اینترنتی «بلا قیود» در این‌باره نوشت: «هنریك برودر» روزنامه‌نگار و نویسنده نشریه آلمانی «اشپیگل» و نویسنده پرفروش‌ترین كتاب سال آلمان در سال 2007 و برنده جازه كتاب سال این كشور با نام «بشتابید.. اروپا تسلیم می‌شود» مسلمان شده است.

بنا بر این گزارش، وی پیش از اسلام آوردن معتقد بوده است كه «وقتی كه وزیر دادگستری آلمان اعلام می‌كند امكان استفاده از قوانین شریعت در قانونگذاری وجود دارد من معتقدم كه اروپا نباید تسلیم مسلمانان شود؛ اسلام یك ایدئولوژی ضدزندگی غربی است. اروپا تا بیست سال دیگر به اسلامی دموكراتیك متحول خواهد شد.» به گفته روزنامه مصری «الاسبوع» این نویسنده 61ساله لهستانی‌تبار آشكارا فریاد برآورده است كه: «بشنوید، ‌من مسلمان شده‌ام». بنا بر این گزارش، وی كه سال‌ها با امام جماعت مسجد رضا در «نیوكولن» به بحث پرداخته بود، سرانجام با مسلمان شدن خود اعلام كرد كه از این حقیقت پنهان شده كه تمامی وجودش را فراگرفته بود راحت شده است.

 وی در رابطه با كنار گذاشتن آئین یهودی گفت: به سوی اسلامی خواهم رفت كه دین فطرتی است كه هر انسانی بر اساس آن متولد شده است. وی كه در برابر دو شاهد اسلام آورده و نام خود را نیز به «هنری محمد برودر» تغییر داده است تاكید می‌كند: «من هم اكنون عضو یك امت یك میلیارد و 300میلیون نفری هستم كه همواره در معرض اهانت بوده و من از اینكه به خانه‌ای كه در آن متولد شدم بازگشته‌ام بسیار خوشحالم.» این نویسنده و طنزپردار آلمانی همچنین در سال 1384 نخستین بار كه محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور كشورمان ایده انتقال اسرا‌ئیل به اروپا یا آمریكا را مطرح كرد، مقاله‌ای با عنوان «اشلسویگ هولشتاین را به یهودیان بدهید» در نسخه آن‌لاین اشپیگل و روزنامه دی ولت به چاپ رساند كه در آن با طنز و طعنه فراوان از این ایده دفاع می‌شد.

 وی در این مقاله گفته بود كه این طرح را ابتدا خود او مطرح كرده‌است: «اگر چیزی بنام عدالت تاریخی در این جهان وجود می‌داشت، آنگاه دولت یهودی می‌بایستی در اشلسویگ-هولشتاین و یا در ایالت باواریا تشكیل می‌شد و نه در فلسطین..» مسائلی كه وی در نوشته‌های جدلی، طعنه‌زن و طنزآمیز خود مطرح می‌كند بیشتر شامل «ناسیونال سوسیالیسم آلمان»، مسئله‌ «یهودی‌ها در اروپا»، «جنبش چپ آلمان»، «اسلام‌گرایی»، اسرائیل و مناقشه اسرائیل و فلسطین می‌شود.

هرچند پدر و مادر وی از بازماندگان كشتار یهودیان لهستان محسوب می‌شوند، اما «بردور» نسبت به اقدامات یهودیان آلمان در آن سال‌ها انتقاد كرده است.

----------------------------------------------------------------------------------------------

اختتامیه جشنواره جوان ایرانی در بخش تجسمی، در حالی به کار خود پایان داد که'شهرام شکوهی' از خواننده های غیر مجاز موسیقی، در مراسم اختتامیه این جشنواره روی سن حاضر شد تا به اجرای قطعاتی بپردازد که وزارت ارشاد از صدور مجوز برای آنها خودداری کرده بود!    

به گزارش جهان، این اقدام در حالی در تالار وحدت و با سوت و کفهای حاضرین در تالار(!) اتفاق می‌افتد که کلیپهای غیر مجاز این خواننده از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در حال پخش می باشد!

"شهرام شکوهی"، چند سال گذشته در یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در دبی(برای رقابت در خوانندگی!) حضور یافت و پس از آن اقدام به تولید آلبوم های غیر مجاز و کلیپ های مرتبط نمود که با استقبال همین شبکه ها روبرو شد!

گفتنی است اجرای موسیقی توسط خواننده غیر مجاز در حالی در تالار وحدت صورت گرفت که "دکتر سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدعوین حاضر در این مراسم بود.

شایان ذکر است این برنامه به همت سازمان ملی جوانان در تالار وحدت برگزار شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

معصومه قمی اعلام کرده که از او به خاطر مطلب توهین‌آمیز علیه رئیس جمهور تقدیر شده اما توضیح داده‌اند که این مقدار کافی نیست.

به گزارش شبکه ایران، یک روزنامه‌نگار سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون در کشور آمریکا زندگی و با رسانه‌های ضدانقلاب همکاری می‌کند، اعتراف کرد که به خاطر توهین‌های مکرر به رئیس جمهور مورد تشویق مقامات خارجی قرار گرفته است.

معصومه قمی (مسیح علی‌نژاد) که چند سال پیش در مطلبی توهین‌آمیز در روزنامه اعتمادملی، مردمی که در سفرهای استانی به استقبال رئیس جمهور می‌روند را "دلفین‌های گرسنه " نامیده بود، درباره واکنش‌ها به مطالبی که علیه احمدی‌نژاد منتشر کرده، نوشته است: در یکی کنفرانس‌های خارجی (ضدایرانی)، مسئول برگزاری همایش از من به خاطر مطلب آواز دلفین‌ها تشکر کرد.

البته این همکار سایت‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران، از نارضایتی این فرد از رویه کنونی خبر داده و گفته است: البته ایشان به من گفت که این مسائل کافی نیست و دلیلی بر حرفه‌ای بودن شما نمی‌شود.

گفتنی است این خبرنگار سابق نشریات اصلاح‌طلب، تاکنون بارها مردم ایران را به دلیل حمایت از رئیس جمهور به تمسخر گرفته و به آنان توهین کرده است.

با این حال، وی چندی پیش به محبوبیت مردمی احمدی‌نژاد اعتراف کرد و نوشت: احمدی‌نژاد مشکل ما نیست ؛ مشکل مردمی هستند که حرف‌های احمدی‌نژاد را باور می‌کنند .

----------------------------------------------------------------------------------------------

به نقل از پایگاه خبری " فلسطین الیوم " ، اسماعیل هنیه هدف از اعزام این کشتی ها را افشای ادعای دروغ رژیم صهیونیستی مبنی بر کاهش و تعدیل محاصره نوار غزه دانست.

هنیه در استقبال از هیئت سرنشین کشتی امید لیبی در مقر شورای وزیران در نوار غزه گفت: این منطقه همچنان در محاصره قرار دارد و همه تلاش ها و تبلیغاتی که به هر نحوی درباره کاهش محاصره صورت می گیرد فقط در چهارچوب تحقق اهداف صهیونیستی و تلطیف افکار عمومی است که محاصره را مشروع و قانونی معرفی کند و در سایه درخواست های جهانی برای رفع کامل آن ، آن را تزئین و افکار عمومی را منحرف کند.

وی در همین حال تصریح کرد: ملت فلسطین به رغم محاصره ظالمانه صهیونیست ها توانسته است نماد مقاومت را حفظ کند و اشغالگران را به چالش بکشاند.

----------------------------------------------------------------------------------------------

حجة الاسلام قرائتی گفت : هر فریاد الله اکبری ثواب ندارد، و خیلی ها با فریاد های الله اکبر بی ثوابشان دل آمریکا و استبکار را شاد کردند که باید در روز قیامت پاسخگو باشند .
 
 

به گزارش گروه سیاسی « شبکه خبر دانشجو » ، حجت الاسلام محسن قرائتی روز پنجشنبه در ادامه همایش سراسری اندیشه های آسمانی در مشهد گفت : خیلی ها که فریاد الله اکبر سر دادند ، باید در روز قیامت پاسخگو باشند که برای چه حزب و یا برای چه شخصی آن را سر دادند.

وی ادامه داد : میان جوانان کشور ما موجی وجود دارد و اگر به کسی علاقه مند باشند فریاد « آزاد باید گردد » سر می دهند و اگر با شخصی مشکل داشته باشند ، فریاد « اعدام باید گردد » می گویند ، در صورتی که در این امر هم نباید به صورت خود سر فریاد بزنیم بلکه باید تفکر و بررسی کنیم.

قرائتی با تاکید بر ترویج فرهنگ و معارف غنی نماز در جامعه اسلامی گفت: نباید تنها به خواندن نماز اکتفا کنیم، بلکه بایستی با تدبر در اسرار نماز به معارف گهربار آن هر چه بیشتر پی ببریم.

رئیس ستاد اقامه نماز و احیای زکات کشور با اشاره به پرسش برخی افراد که چرا غرب و غربی ها در حالی که نماز نمی خوانند، پیشرفت های زیادی داشتند به آیاتی از قرآن کریم استناد کرد و گفت: باید در کنار عبادت به دنبال کسب علم هم برویم، در صورتی که ما عین اینکه عبادت می کنیم ولی در کسب علم کمی غفلت کرده و غربی ها از این حیث از ما پیشی گرفته اند.

رئیس نهضت سواد آموزی کشور با بیان اینکه در نماز تمامی نیازها یافت می شود، گفت: اگر به درستی نماز را اقامه کنیم و در معارف و مفاهیم آن تدبر کنیم، تمامی نیاز های ما تامین می شود.

وی بیان داشت : ما برای اقامه نماز جماعت در صفهای منظم و متحد می ایستیم و در این فریضه مهم عبادی عدالت ، نظم ، حضور مردم ، مردمی بودن ، آزادی و غیره بخوبی یافت می شود .

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: این روزها سلاح‌های كنترل از راه دور رژیم صهیونیستی در مرزهای نوار غزه وحشت جدیدی در میان مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین ایجاد كرده است.

A0592233.jpg

به گزارش فارس، پایگاه خبری خبرترك تركیه در گزارشی پیرامون سلاح های كنترل از راه دور ارتش صهیونیستی كه در مرزهای سرزمین های اشغالی با نوار غزه بكار گرفته شده نوشت كه این سلاح های قاتل از كیلومترها دورتر از نقطه ای كه در آنجا قرار گرفته اند كنترل می شوند و جالب اینكه هدایت كنندگان و شلیك كنندگان این سلاح ها سربازان زن 18 الی 20 ساله ارتش صهیونیستی هستند.

این گزارش حاكی است رژیم صهیونیستی به بهانه جلوگیری از نفوذ فلسطینی ها از نوار غزه به داخل سرزمین های اشغالی اقدام به نصب سلاح های دوربین دار با كنترل از راه دور نموده و سربازان زن اسرائیلی به كمك دوربین های مذكور هر جنبنده ای را با فشار دادن یك كلید همانند بازی های كامپیوتری شكار می كنند. گفته می شود تاكنون ده ها تن از مردم غزه از طریق این سلاح های مرگبار و توسط سربازان زن اسرائیلی به قتل رسیده اند. سربازان زن مذكور در ارتش اسرائیل تنها سربازان زنی هستند كه اجازه شلیك و كشتن را دارند.

به نوشته رسانه های رژیم صهیونیستی این سیستم پیش از این تنها به شناسایی اجسام متحرك در طول مرزها می پرداخت ولی از ماه دسامبر گذشته به سلاح های كشنده تجهیز شد. به همین دلیل نیز سازمان ملل متحد به رژیم صهیونیستی در زمینه كشتار مردم بی دفاع غزه با این سیستم های مرگبار همانند بازی های كامپیوتری هشدار داد.

یكی از سربازان زن اسرائیلی كه در پشت یكی از این مانیتورها مستقر شده در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی هاآرتص اظهار داشت كه این كار برای وی جذاب است، ولی بهرحال كشتن انسان ها همانند بازی كامپیوتری كار ساده ای نیست.

----------------------------------------------------------------------------------------------


امام حسین فرزند دومین امام علی و حضرت زهرا علیهم السلام است . آن حضرت در شهر مدینه به روز سوم شعبان  دیده به جهان گشود آن حضرت شش ماه و ده روز با برادر بزرگترش امام حسن (ع) فاصله سنی داشت و مراحل رشد و نمو خویش را  درمدت کمتر از هفت سال در مصاحبت با رسول (ص) و سی سال در کنار امیرالمومنین (ع) و ده سال با امام حسن (ع) گذراند.  و در سال 49 یا 50 هجری پس از شهادت مظلومانه امام حسن (ع)  امامت شیعیان را بر عهده گرفت .

امام حسین (ع)  در شکم مادر ، کراماتی صادر شده که از آن جمله است :

1- فاطمه (س) از شکم خود صدای ذکر و تسبیح و تقدیس خدا را می‌شنید.
2- نور حسین (ع)  بر صورت و پیشانی فاطمه زهرا ( س)  ظاهر شده بود، به گونه ای که پیامبر اکرم (ص) به او فرمود: «ای فاطمه، من در صورت تو نوری مشاهده می‌کنم. به زودی حجت و امامی برای مردم به‌دنیا می‌آوری
»
 

در روایت دیگری، فاطمه سلام الله علیها فرمود :

 « وقتی فرزندم حسین در شکمم بود، در تاریکی شب، نیازی به چراغ نداشتم.»

یکی از ویژگی‌های امام حسین ( ع )  این است که جبرئیل مژده‌ی ولادت و خبر شهادت آن حضرت را پیش از تولدش برای پیامبر گرامی آورده است.


امام صادق (ع)  فرمود:

« جبرئیل بر محمد (ص)  نازل شد و گفت: ای محمد! خدا تو را به مولودی که از فاطمه متولد می‌شود مژده می‌دهد و بدان که امت تو، بعد از تو او را می‌کشند»

پیامبر اکرم (ص) فرمود:

« ای جبرئیل! سلام مرا به پروردگارم برسان. مرا به مولودی که از فاطمه متولد شود و امتم او را بکشند نیازی نیست.»

جبرئیل به آسمان عروج کرد و آنگاه فرود آمد و دوباره همان سخن را گفت. پیغمبر نیز همان پاسخ را تکرار کرد.

جبرئیل به آسمان بالا رفت و آنگاه فرود آمد وگفت:

« ای محمد! پروردگارت به تو سلام می‌رساند و به تو بشارت می‌دهد که امامت و ولایت و وصایت را در نسل آن مولود قرار می‌دهد
آن‌گاه پیامبر فرمود: «راضی شدم.»

ابن عباس از پیامبر اکرم (ص) نقل می فرمایند که :

وقتی امام حسین (ع) به ‌دنیا آمد، خداوند به جبرئیل وحی کرد که با هزار گروه از فرشتگان، بر من نازل شوند و  ولادت حسین (ع) را به من تهنیت بگویند. هر گروه شامل یک میلیون فرشته بود سوار بر اسب‌های ابلق( سیاه و سفید)، با زین‌ها و دهنه‌های مزین به در و یاقوت، و همراه‌شان فرشتگانی بودند که چوب‌هایی از نور به‌دست داشتند .

 جشن میلاد امام حسین (ع) در ملکوت

ابن عباس از پیامبر گرامی نقل می کند:

وقتی امام حسین (ع)  به‌دنیا آمد، خداوند در عالم ملکوت به فرشته خازن و عهده دار آتش جهنم،  وحی کرد که به خاطر مولودی که به پیامبرش عطا کرده است، آتش جهنم را بر اهلش خاموش کند و به رضوان، نگهبان بهشت وحی کرد که بهشت را بیاراید و آن را خوشبو گرداند و به حورالعین وحی فرمود که خود را بیارایند و به دیدار یکدیگر بروند و به ملائکه وحی فرمود که در صفوفی بایستند و به تسبیح و تحمید و تمجید و تکبیر بپردازند.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic