----------------------------------------------------------------------------------------------

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد برگزاری مراسم بیستمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، فرمودند:«همه جریانهای سیاسی، حتی كسانیكه از لحاظ فكری، همه مبانی و زیرساختهای نظری امام را قبول ندارند، خود را پیرو و طرفدار امام معرفی می كنند چرا كه می دانند برای توده های عظیم ملت كه نظام متكی بر آرای آنهاست، طرفداری از امام یك ارزش محسوب می شود و این واقعیتی كاملاً تأمل برانگیز است.»

ایشان افزودند: «امام بزرگوار، بدون كوچكترین رودربایستی با دیگران و بی اعتنا به اصطلاحات و مفاهیم روشنفكری شرق و غرب، اسلام ناب را به صراحت بیان و به آن اعتزاز و افتخار می كرد و ملتها و روشنفكران سراسر جهان اسلام نیز به همین علت جذب آن شخصیت عظیم الهی شده اند. پروردگار حكیم، آن بنده صالح خود را به گونه‌ای آفریده و پرورش داده بود كه بدون كوچكترین احساس حقارت، در مقابل هجوم گردنكشان سیاسی جهان می ایستاد و در مقابل سیل تهمت هایی كه اصول او را ارتجاعی و بنیادگرایی می خواندند با افتخار و عزت كامل، از اسلام ناب دفاع می كرد و به همین دلیل به نماد حقیقی عزت ملی مردم ایران تبدیل شد.»

رهبر انقلاب در پایان خاطرنشان ساختند: «در همه مسائل از جمله انتخابات، باید بر مبانی مشترك از جمله قانون اساسی تكیه كرد و با حفظ احترام یكدیگر و نگه داشتن حرمت اصول و مبانی اجازه نداد برخی اختلاف نظرهای طبیعی، به زمینه ای برای خدشه به اتحاد ملی تبدیل شود.»

کروبی: خدا را شکر که آیت‌الله خامنه‌ای رهبری نظام را برعهده دارند

مهدی كروبی در مسجد اسك آمل با اشاره به در پیش بودن سالگرد ارتحال امام خمینی اظهار كرد: «امام شخصیتی فراموش شدنی نیست و ما خدا را شكر می‌كنیم و سپاسگزاریم كه امروز یكی از شاگردان عزیز ایشان آیت‌الله خامنه‌ای رهبری نظام را بر عهده دارند.»

رضایی: چون رایم بالاست شایعه می کنند که کنار می روم/ سیب زمینی های مانده را به مردم می دهند

محسن رضایی در سفر انتخاباتی خود به استان چهارمحال و بختیاری در جمع مردم فارسان حاضر شد و اظهار داشت: «تا چه وقت باید تورم و گرانی داشته باشیم؟ اگر به پشت میز ریاست جمهوری بروم وقت را تلف نمی‌كنم زیرا برنامه‌های من مشخص و آماده است و به آنها عمل خواهم كرد.» وی در ادامه سفر خود به این استان نیز به کوهرنگ رفت و گفت: «برخی افراد چون دیده‌اند كه رأی‌های من بالا كشیده است می‌خواهد این شایعات را طرح كنند كه رضایی انصراف می‌دهد. ولی من دولت كارآمد را به وجود می‌آورم تا از ظرفیت مراجع و كارشناسان در آن استفاده كنم. » وی در در مسجد اعظم لردگان نیز حاضر شد و تاکید کرد: «چون سرمایه‌گذاری جدی برای شغل نشده است، ‌آقایون بعد از مدتی سیب‌زمینی‌هایی كه مانده را به مردم می‌دهند.»

احمدی نژاد: مبارزه باید از برخورد با گردن کلفت ها شروع شود

محمود احمدی‌نژاد در ادامه سفر استانی به استان تهران طی سخنانی در جمع مردم پاكدشت، وظیفه اصلی خود را برخورد با گردن‌كلفت‌های مفسد دانست و گفت: «برخورد با 4 یا 5 آدم ضعیف گرچه لازم است اما این امر نمی‌تواند پایه‌های دولت اسلامی را مستقر كند بلكه در منطق دولت اسلامی برخورد با متخلفان باید از گردن كلفت‌ها شروع شود و باید اول جلوی آنها گرفته شود و مسیر اداره كشور را به گونه‌ای تنظیم شود كه عده‌ای خیال نكنند كه منابع كشور ارث پدری آنهاست.»

وی ادامه داد: «آقایی كه به یكی از سران كشور وابسته است، 15 سال اكثر قراردادها را به جیب خود ریخته و زمانی كه این امر را مشاهده كردم گزارش و سابقه آن فرد را خواستم و وقتی فهمیدم كه یكی از معاونان وزیر نفت این كار را كرده او را عزل كردم و امروز همین فرد در روزنامه‌ها و رسانه‌ها علیه دولت مصاحبه می‌كند و می‌گوید كه سیاست اقتصادی دولت غلط است! ما تهمت‌ها، توهین‌ها، بی‌ادبی‌ها را تحمل می‌كنیم اما امضای یك قرارداد كه یك ریال هم از آن علیه ملت باشد را تحمل نمی‌كنیم.»

موسوی: مشکلات داخلی را حل نکردیم، به دنبال مدیریت جهانی هستیم

میرحسین موسوی در جمع مردم همدان حاضر شد و گفت: « ما مشكلاتی مانند تورم، بیكاری، ‌اعتیاد و بی‌كاری برای زنان و مردان داریم و با این وجود درحالی هوز نتوانسته‌ایم مسائل داخلی را حل كنیم، به دنبال مدیریت جهانی هستیم»

احمدی نژاد: صداقت باید در برنامه ریزی ها باشد نه در سخنرانی های پی در پی

احمدی نژاد در استودیو رادیو معارف حاضر شد و گفت: «اگر صدها سخنرانی فرهنگی نیز در كنار یك كاری كه درونش فرهنگی نباشد قرار داشته باشد و در آن بی صداقتی باشد، سخنرانی‌های پی در پی در مورد صداقت فایده ندارد بلكه باید صداقت را در متن برنامه‌ریزیها ببینیم.»

نظرات

چهارشنبه 12 خرداد 1389

گزارشی از ولادت پرشكوه فاطمه (س)

نویسنده: سرباز ولایت 2   

----------------------------------------------------------------------------------------------

پیامبر(ص) در شب معراج از بهشت عبور مى‏كرد، جبرئیل از میوه درخت طوبى به آن حضرت داد، و هنگامى كه پیامبر(ص) به زمین بازگشت نطفه فاطمه زهرا سلام اللّه علیها از آن میوه بهشتى منعقد شد .


قال رسول الله( ص) فاطمه بضعة منى و هى نور عینى و ثمرة فؤادى و روحى التى بین جنبى و هى الحوراء الانسیة:
«فاطمه پاره تن من است، و نور چشمان من، و میوه دلم و روح من است و او حورى انسان صفت است»
* * *
پیامبر اسلام(ص) در آن سال كه سال پنجم بعثتش بود در سختترین شرائط و حالات به سر مى‏برد.اسلام منزوى بود، و مسلمانان اندك نخستین، شدیداً تحت فشار.

محیط مكه بر اثر شرك و بت پرستى و جهل و خرافات و جنگهاى قبایل عرب و حاكمیت زور و بینوائى توده‏هاى مردم، تیره و تار بود.

پیامبر(ص) به آینده مى‏اندیشید، آینده‏اى درخشان از پشت این ابرهاى سیاه و ظلمانى، آینده‏اى كه با توجه به اسباب عادى و ظاهرى بسیار دور دست و شاید غیر ممكن بود.

در همین سال حادثه بزرگى در زندگى پیامبر رخ داد، به فرمان خدا براى مشاهده ملكوت آسمانها به معراج رفت، و به مصداق «لنریه من آیاتنا الكبرى» آیات عظیم پروردگار در پهنه بلند آسمان را با چشم خود دید، و روح بزرگش بزرگتر شد، و آماده پذیرش رسالتى سنگیت‏تر توأم با امید بیشتر.

در روایتى از اهل سنت و شیعه - كه هر دو بر آن تأكید دارند - مى‏خوانیم: پیامبر(ص) در شب معراج از بهشت عبور مى‏كرد، جبرئیل از میوه درخت طوبى به آن حضرت داد، و هنگامى كه پیامبر(ص) به زمین بازگشت نطفه فاطمه زهرا سلام اللّه علیها از آن میوه بهشتى منعقد شد.

لذا در حدیث مى‏خوانیم كه پیامبر(ص) فاطمه سلام اللّه علیها را بسیار مى‏بوسید، روزى همسرش عایشه بر این كار خرده گرفت، كه چرا اینهمه دخترت را مى‏بوسى؟!

پیامبر(ص) در جواب فرمود:
«من هر زمان فاطمه را می‏بوسم، بوى بهشت برین را از او استشمام مى‏كنم».

و به این ترتیب این مولود بزرگ از عصاره پاك میوه‏هاى بهشتى و از پدرى همچون پیامبر(ص)، و مادر ایثارگر و فداكارى همچون «خدیجه» در روز بیستم جمادى الثانى گام به دنیا نهاد، و طعن و سرزنشهاى مخالفین كه پیامبر را بدون «نسل جانشین» مى‏پنداشتند، همگى نقش بر آب شد، و به مضمون سوره «كوثر» فاطمه زهرا چشمه جوشان براى ادامه دودمان پیامبر و ائمه هدى و خیر كثیر در طول قرون و اعصار، تا روز قیامت شد.

این بانوى بهشتى (ص) نام داشت كه هر كدام از دیگرى پر معنى‏تر بود: 1- فاطمه، 2- صدیقه، 3- طاهره، 4- مباركه، 5- زكیه، 6- راضیه، 7- مرضیه، 8- محدثه، 9- زهرا و هر یك بیانگر اوصاف و بركات وجود پربركت او است.

همین بس كه در نام معروفش «فاطمه» بزرگترین بشارت براى پیروان مكتبش نهفته است، چرا كه «فاطمه» از ماده «فطم» به معنى جدا شدن، یا باز گرفتن از شیر است، و طبق حدیثى كه از پیامبر گرامى اسلام(ص)‏ روایت شده به امیر مؤمنان على(ع) ‏ فرمود:

«مى دانى چرا دخترم، فاطمه نامیده شد؟

ادامه مطلب

چهارشنبه 12 خرداد 1389

موسوی و معنویت سبز!

نویسنده: سرباز ولایت 1   طبقه بندی: کلیپ، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

سندی دیگر بر تناقضات موسوی

848 کیلوبایت/ با فرمت 3gp

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

41 مگابایت/ با فرمت mpg

دانلود کلیپ تصویری غیرمستقیم

 

شادی روح امام و شهدا صلوات

چهارشنبه 12 خرداد 1389

کشتی صلح

نویسنده: سرباز ولایت 1   طبقه بندی: کلیپ، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

کشتی صلح قبل از حمله اسرائیل

چه بلایی سر کشتی آزادی آمد؟

2،8 مگابایت/ با فرمت 3gp

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

13،7 مگابایت/ با فرمت mpg

دانلود کلیپ تصویری غیرمستقیم

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

سران فتنه  که از مدت ها پیش در تلاش بودند تا به هر شکل ممکن یک شبکه  ماهواره ای را راه اندازی نمایند تا در آن بتوانند ارتباطاتی سریعتر و آسان تر با حامیان فتنه گر خود داشته باشند از این رو برای رسیدن به این مقصود مذاکرتی کاملاً پنهانی با شبکه ماهواره ای آریانا افغانستان و یکی از شبکه های ماهواره ای کشورهای عربی انجام داده اند. به گزارش "جوان آنلاین" ابولفضل فاتح مدیرعامل سابق ایسنا از طرف موسوی و مجتبی واحدی سردبیر سابق روزنامه آفتاب یزد که اخیرا درشبکه صدای آمریکا بعنوان کارشناس حضور پیدا می کند از طرف مهدی کروبی ماموریت یافته اند تا به صورت مشترک مقدمات تشکیل این شبکه را فراهم آورند.

این مذاکرات که بسیار محرمانه بوده، توسط این دو تن از نمایندگان سران فتنه انجام شده است. از گفتگوهای انجام شده بین نمایندگان سران فتنه و روسای شبکه های ماهواره ای اخبار زیادی منتشر  نشده اما شنیده شده مبالغ درخواستی شبکه ها بسیار بالا بوده لذا قرار شده است تا این نمایندگان با برخی ازاعضای" لژ لندن" مذاکره نمایند تا با پادر میانی مقامات سیاسی انگلیس مشکل مالی مرتفع گردد.

گفتنی است ابولفضل فاتح رییس کمیته رسانه ستاد موسوی  ازمدتها پیش و پس ازخروج ازایران ماموریت یافت در مذاکره با برخی چهره های اپوزیسیون از جمله محسن مخملباف که نقش سخنگویی موسوی در خارج ا زکشور را بعهداه داشت و محسن سازگارا راه‌اندازی یك شبكه تلویزیونی ماهواره‏ایی را مورد ارزیابی و مطالعه قرار دهد. ابوالفضل فاتح، چهارم تیر88 به دلیل همکاری ستاد موسوی در اغتشاشات  بعد از انتخابات و برای روشن شدن برخی موارد در این خصوص، ممنوع الخروج شده بود که در نهایت با فشار برخی به دستگاه قضایی در 14 تیر 88ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد.همچنین مجتبی واحدی از چهره های بسیار نزدیک به مهدی کروبی می باشد که ارتباطات نزدیکی با پسرش حسین دارد. وی سابق بر این سردبیر روزنامه آفتاب یزد بود که البته از لندن این روزنامه را اداره می کرد.همچنین بسیاری ا زبیانیه ها و متنهای کروبی از جانب وی تنظیم می شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب درپی حمله‌ جنایت‌كارانه رژیم صهیونیستی به كاروان دریایی امدادی و بشردوستانه عازم غزه، پیامی صادر كردند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی حمله‌ جنایت‌كارانه رژیم صهیونیستی به كاروان دریایی امدادی و بشردوستانه عازم غزه، پیامی صادر كردند كه متن كامل این پیام به شرح زیر است.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
حمله‌ جنایتكارانه و قساوت‌آمیز رژیم صهیونیستی به كاروان دریایی امدادی و بشردوستانه، حلقه‌ دیگری از زنجیره‌ جنایت‌های بزرگی است كه آن حكومت شریر و خبیث، هفتمین دهه حیات ننگین خود را با آن انباشته است، این نمونه‌ای است از رفتار گستاخانه و بی‌رحمانه‌ای كه مسلمانان در این منطقه و بخصوص در سرزمین مظلوم فلسطین ده‌ها سال است كه با آن دست و پنجه نرم می‌كنند.
این بار این كاروان، اسلامی یا عربی نبود، بلكه افكار عمومی و وجدان‌های بشری از سراسر جهان را نمایندگی می‌كرد؛ این حمله‌ جنایت‌بار باید برای همه مدلّل كرده باشد كه صهیونیزم، چهره‌ جدید و خشن‌تری از فاشیزم است كه این بار از سوی دولت‌های مدّعی آزادی و حقوق بشر و بیش از همه دولت ایالات متحده آمریكا حمایت و كمك می‌شود.
آمریكا و انگلیس، فرانسه و دیگر دولت‌های اروپایی كه از این جانیان بالفطره، حمایت سیاسی و رسانه‌ای و نظامی و اقتصادی كرده و همواره پشت سر فاجعه‌آفرینی‌های آنان ایستاده‌اند، جداً باید پاسخگو باشند.
وجدان‌های بیدار در سراسر جهان باید جداً بیندیشند كه بشریت امروز با چه پدیده‌ خطرناكی در منطقه‌ حساس خاورمیانه روبرو است؟ چه رژیم سفاك و گستاخ و دیوانه‌ای امروز بر كشور غصب شده‌ فلسطین و مردم مظلوم و داغدیده‌ آن تحكّم می‌كند؛ سه سال محاصره‌ غذایی و دارویی و حیاتی یك و نیم میلیون زن و مرد و كودك در غزه، به چه معنی است؛ كشتار و حبس و شكنجه‌ روزانه‌ جوانان در غزه و ساحل غربی چگونه قابل فهم است.
فلسطین، دیگر نه مسأله‌ای عربی و حتی نه فقط مسأله‌ای اسلامی، بلكه مهمترین مسأله حقوق بشری جهان معاصر است.

ادامه مطلب

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی بیانیه‌ای اعلام كرد كه جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده قائل نبودن صهیونیست‌ها به هیچ حد و مرزی است.


به گزارش خبرگزاری فارس، كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای ضمن محكوم كردن اقدام رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به ناوگان آزادی، اعلام كرد كه این جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده این واقعیت است كه صهیونیست‌ها هیچ حد و مرزی در جامعه جهانی برای هیچ چیزی قائل نیستند.
متن این بیانیه بدین شرح است:

"بسم‌الله قاسم الجبارین
رژیم صهیونیستی یكبار دیگر جنایت آفرید و با حمله ناجوانمردانه به كشتی آزادی كه حامل كمك‌های انسان دوستانه به مردم شریف و مظلوم در بند غزه بود و سرنشینان آن ده‌ها تن از اتباع كشورهای مختلف جهان و پیروان ادیان مختلف را به شهادت رساند.
این جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده این واقعیت است كه صهیونیست‌ها هیچ حد و مرزی در جامعه جهانی برای هیچ چیزی قائل نیستند و حتی به افراد غیرمسلحی كه از نقاط مختلف جهان برای ارایه كمك‌های انسان دوستانه به مردم مظلوم تحت محاصره غزه این منطقه بودند، رحم نكرده و آنها را به خاك و خون كشیدند.

ادامه مطلب

----------------------------------------------------------------------------------------------

هفته‌نامه ساندی تایمز به نقل از نیروهای جنگی رژیم صهیونیستی گزارش داد كه یك زیردریایی ماه گذشته كانال سوئز را به مقصد دریای سرخ طی كرد.


یك هفته‌نامه انگلیسی به نقل از نیروهای جنگی رژیم صهیونیستی اعلام كرد كه این رژیم قرار است سه زیر‌دریایی ساخت آلمان را كه مجهز به موشك‌های هسته‌یی كروز است در خلیج فارس مستقر كند.

هفته‌نامه ساندی تایمز به نقل از نیروهای جنگی رژیم صهیونیستی گزارش داد كه یك زیردریایی ماه گذشته كانال سوئز را به مقصد دریای سرخ طی كرد.


این روزنامه مدعی شد كه این زیردریایی به خاطر نگرانی‌های رژیم صهیونیستی درباره این كه موشك‌های بالستیك ایران كه در دست سوریه و حزب‌الله قرار دارند بتوانند سایت‌های استراتژیك در داخل رژیم صهیونیستی از جمله پایگاه‌های هوایی و موشك افكن‌ها را هدف قرار دهند، به منطقه اعزام شده‌اند.


زیردریایی‌های دلفین، تكوما و لیوایتان پیش از این نیز بارها در خلیج‌فارس قرار داشته‌اند، اما به گزارش این هفته نامه هدف از استقرار جدید آن‌ها تضمین یك حضور دریایی دایمی در نزدیكی خطوط ساحلی ایران است.


این درحالی است كه به اعتقاد كارشناسان حضور نیروهای فرامنطقه‌یی در خلیج‌فارس موجب ناامنی منطقه می‌شود.

این هفته‌نامه به نقل از یك مقام صهیونیستی نوشت كه وظیفه این زیردریایی‌ها بازدارندگی، جمع‌آوری اطلاعات و احتمالا پیاده كردن ماموران موساد است.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

2،3 مگابایت

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

یکشنبه 9 خرداد 1389

تقلب در انتخابات ایران

نویسنده: سرباز ولایت 1   طبقه بندی: کلیپ، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

بسیار جالب...

975 کیلوبایت/ با فرمت 3gp

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

1،8 مگابایت / با فرمت wmv

دانلود کلیپ تصویری غیرمستقیم

 

یکشنبه 9 خرداد 1389

وصیت نامه حاج احمد آقای خمینی به فرزندشان

نویسنده: سرباز ولایت 1   طبقه بندی: کلیپ، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

پخش شده از برنامه دیروز  امروز فردا

 

787 کیلوبایت

دانلود کلیپ صوتی

مستقیم یاغیر مستقیم

 

شادی روح امام و شهدا صلوات

----------------------------------------------------------------------------------------------

سرکرده گروهک تروریستی پژاک برای ایجاد شوک جدیدی که احیای فتنه و آشوب‌ها را به‌دنبال دارد از تمامی نیروهای خود خواسته است نسبت به انجام عملیات در آستانه برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اقدام نمایند.

جوان نوشت: رحمان حاجی احمدی در یکی از جلسات درون‌حزبی اعضای اروپایی، ضمن محکوم کردن اقدام جمهوری اسلامی در خصوص اعدام چهار تن از اعضای گروهک مذکور عنوان داشته است: گروه پژاک قصد دارد برای انتقام کار بزرگی را در تهران انجام دهد که ضربه سنگینی به نظام وارد خواهد ساخت.

سرکرده گروهک تروریستی پژاک، در دی ماه سال گذشته حمایت علنی خود از سران فتنه را اعلام کرده و گفت: پژاک از میر حسین موسوی، مهدی کروبی و محمد خاتمی به طور جدی حمایت می‌کند‏. عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله نیز در گفت وگو با شبکه سعودی العربیه و دویچه‌وله از موضع اخیر موسوی و کروبی در حمایت از تروریست‌های اعدام شده قدردانی کرده و گفت: «احزاب و سازمان‌های مخالف باید به هم نزدیک شوند واگر این طور نبود آن تظاهرات‌ها که در روز عاشورا به اوج خود رسید، نمی‌توانست اتفاق بیفتد.من به وجود آمدن یک همکاری بزرگ سیاسی را ضروری می‌دانم و فکر می‌کنم حتی خشت‌های اولیه‌اش را هم بشود در خارج از کشور گذاشت. وی موضع موسوی و کروبی علیه اعدام تروریست‌ها را «ناکافی اما گامی بجا و در مسیری درست» ارزیابی کرد.کارشناسان سیاسی و امنیتی معتقدند موسوی با اقدامات خود توانسته است میان گروه‌های ضد انقلاب و معاند وحدت ایجاد نماید.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات