جمعه 31 اردیبهشت 1389

جدید ترین اعترافات عبدالمالک ریگی؛

نویسنده: سرباز ولایت 3   طبقه بندی: اخبار، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

ایجاد نا آرامی در تهران و کشتار شهروندان پایتخت

عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جند ا... در آخرین اعترافات خود به ارتباط با عوامل امریکا و اسراییل در خاک مراکش اشاره کرده و خواسته های آنان مبنی بر انتقال ناآرامی ها به تهران را فاش ساخت.

به گزارش رجانیوز، ریگی که در نخستین روزهای اسفندماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در هواپیمای حامل وی به قرقیزستان دستگیر شده بود، در نخستین اعترافات خود گفته بود: «از طرف آمریکایی ها وعده هرگونه همکاری دریافت کرده ام و حتی قول در اختیار گذاردن پایگاهی با تسلیحات نظامی در نزدیکی مرز ایران به من داده شده بود. طرفهای آمریکایی در دوبی گفته بودند سیا برنامه ای در دست دارد تا تمام سازمان هایی را که مخالف جمهوری اسلامی هستند و پتانسیل و قدرت جنگ را دارند، مورد حمایت قرار دهد»

اما ریگی در جدید ترین اعترافات خود که امروز چهارشنبه و در گفتگو با پرس تی وی انجام شده است موارد تکان دهنده ای از توطئه های امریکا و اسراییل جهت ایجاد ناآرامی در تهران و کشتار شهرواندان پایتخت را فاش کرد.

ادامه مطلب

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: وزیر امورخارجه كشورمان گفت كه نگاه دنیا به بیانیه تهران مثبت است و این بیانیه، شانسی برای تصویب قطعنامه نگذاشت.


به گزارش فارس، "منوچهر متكی " عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار العالم در شهر "دوشنبه " پایتخت تاجیكستان اظهار داشت: وزرای امور خارجه برزیل و تركیه طی تماسی از اقدامات و مذاكرات خود گزارشی دادند.
وی افزود: ارزیابی آنها از بیانیه تهران با توجه به مذاكراتشان با مسئولان كشورهای مختلف و از جمله اعضای شورای امنیت مثبت است.
متكی با بیان اینكه ارزیابی آنها این بود كه برای تصویب قطعنامه جدید در شورای امنیت هیچ شانسی وجود ندارد، تاكید كرد: ارزیابی خودمان هم همین است.
وی تاكید كرد: ما تحركات در نیویورك را جدی نمی‌دانیم چون كشورهایی كه خواهان تصویب قطعنامه هستند؛ در اقلیتند.
* حمایت سازمان كنفرانس اسلامی از بیانیه تهران
وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران همچنین از حمایت سازمان كنفرانس اسلامی از بیانیه تهران خبر داد.
منوچهر متكی در ادامه گفت‌وگوی خود با شبكه خبری العالم اظهار داشت: در قطعنامه كنفرانس اسلامی در شهر دوشنبه، بندی مبنی بر حمایت از بیانیه تهران اختصاص داده می‌شود.

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1389

قرائت بیانیه " بوش " توسط "اکبرگنجی" !

نویسنده: سرباز ولایت 2   

----------------------------------------------------------------------------------------------

http://photogheraf.ir/pics/Ganji09.jpg" اكبر گنجی" پس از دریافت جایزه خوش خدمتی خود به ارزش 500 هزار دلار با ایراد بیانیه‌ "جورج بوش" رئیس جمهور سابق ایالات متحده به تمجید از حامیان غربی خود پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از واشنگتن تایمز؛ "اكبر گنجی" یكی از سران فتنه كه در خارج از مرز‌های ایران به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، بدنبال دریافت جایزۀ خوش خدمتی خود از دست حامیان آمریکایی اش پشت تریبون قرار گرفت و بیانیه‌" جورج بوش" هنگام افتتاح " بنیاد بوش" در ایالت تگزاس را ایراد كرد.

بر اساس این گزارش،گنجی در نطق خود ضمن اشاره به بیانیه‌ "بوش" به حمایت همه جانبه از این بیانیه پرداخت.

این حمایت گنجی در حالی صورت می‌گیرد كه بوش در دوران ریاست جمهوری خود به اسم دموکراسی و اهدای آزادی با آغاز دو جنگ گسترده در خاورمیانه مردم بی گناه زیادی را کشته و تعداد زیادی را آواره کرده و بسیاری را نیز به بهانه‌های واهی راهی زندان‌های سری و مخوف خود در سرتا سر جهان كرده است.

گفتنی است، بوش در مراسم افتتاح بنیاد خود، سال گذشته طی بیانیه ای به تمامی مخالفان سیاسی در سراسر جهان وعده داد که تحت حمایت آمریكا قرار دارند

----------------------------------------------------------------------------------------------

بسیاری این روزها می‌پرسند كه اگر امام (ره) در قید حیات بودند، با اغتشاشگران كنونی چه رفتاری در پیش می‌گرفتند؟


عده‌ای هم پیش خود می‌گویند كه‌ ای كاش امام خمینی (ره) امروز زنده بودند و نظر مبارك خویش را درخصوص تحركات پس از انتخابات 88 ابراز می‌فرمودند و می‌گفتند كه آیا ادعای عده‌ای مبنی برآنكه این حركات برای بازگشت انقلاب به خط امام (ره) است، حقیقت دارد یا خیر؟ به هر حال اگر امروز امام (ره) در بین ما حضور داشتند، دیگر عده‌ای نمی‌توانستند با دروغ بافی حول محور خط امام، مسیری را طی كنند كه برخلاف آموزه‌های آن پیر فرزانه باشد. اما واقعیت این ‌است كه سال‌ها پیش بنیانگذار جمهوری اسلامی به دیار باقی شتافتند و امروز عده‌ای از انقلابیون پشیمان با استفاده از فرصت عدم حضور امام (ره) هر گفته‌ای را با نام امام و ادعای خط امام به زبان می‌رانند و با همین معیار تلاش بر‌تحقق اهداف خود دارند. لذا در این میان باید به مردم و مشتاقان خمینی كبیر یادآور شد كه امروز در این دیار، اگرچه رهبر كبیر انقلاب اسلامی حضور جسمانی ندارند و ما از صورت نورانی و صدای دلنواز ایشان محرومیم، اما نباید فراموش كرد كه خط واقعی و كلام امام (ره) همواره زنده و دست یافتنی است و صحیفه نور و وصیت نامه امام (ره) برای رهروان ایشان به یادگار باقی مانده و خواهد ماند.

چهره نظام را قبیح جلوه ندهید

در میان حوادث و آشوب‌های پس از انتخابات سال گذشته یكی از افرادی كه در فتنه‌ها همراه میرحسین موسوی بود، بعد از مدتی گوی سبقت را از دوستانش ربود و در زمینه‌های متفاوت، با نام امام و ادعای خط امام تهمت‌ها و دروغ‌هایی را به نظام جمهوری اسلامی ایران چسباند. فریاد وی بلندتر از هر صدای دیگری شنیده می‌شد و ادعا می‌كرد كه در زندان‌ها به زندانیان تجاوز شده است. این ادعای مهدی كروبی البته هیچ گاه به اثبات نرسید؛ اما با این وجود او دست‌بردار نبود و برای افزایش آمار جانباختگان حوادث، از كشته‌هایی خبر می‌داد كه آن موارد نیز دروغ از آب درآمد.

حال ببینیم نظر امام (ره) درباره این‌گونه افراد چیست؟ نگاهی به صحیفه نور، جلد 8، صفحه 275 تا حدودی ما را با نظر امام راحل در این رابطه آشنا می‌كند. ایشان می‌فرمایند: « امروز همه ما امانتدار اسلام هستیم. اسلام الان سایه افكنده بر سر ما؛ از باب اینكه رژیم سلطنتى مبدل شد به رژیم اسلامى. الان كه این امانت دست ما آمده است اگر خداى نخواسته ما به این امانت خیانت بكنیم و این را در نظر غربی‌ها، در نظر دشمن‌هاى ما، در نظر دشمن‌هاى داخلى و خارجى و آن اشخاصى كه مى‏خواهند این نهضت را آلوده كنند، ننگین كنند، اگر ما الان یك عملى بكنیم كه بهانه دست اینها بدهیم، ما خیانت به اسلام كرده‌ایم؛ و باید همه چشم‌هایمان را باز بكنیم.» امام خمینی (ره) همچنین در تاریخ 8 خرداد 1358 در جمع روحانیون، پرسنل سپاه پاسداران و اهالی كرج طی سخنانی می‌فرمایند:

ادامه مطلب

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389

تشكیل ارتش فلسطین

نویسنده: سرباز ولایت 2   

----------------------------------------------------------------------------------------------

حماس به منظور جبران گذشته دردناك ملت فلسطین و مقابله با جنایات پی درپی اسرائیل خواستار تشكیل ارتش فلسطینی با هویت عربی و رویكرد اسلامی شد.

 به گزارش رحماء محمود الزهار از رهبران برجسته حماس اظهار داشت، ما برای آزادسازی سرزمین های اشغالی خود راهی جز جهاد و مقاومت نداریم و این راه تنها راه آزادی سرزمین و بازگشت آوارگان به وطن است.

وی تاكید كرد، ایجاد ارتش فلسطینی با هویت عربی و رویكردی اسلامی تنها راه برای احقاق حقوق ملت فلسطین است و كسانی كه به دشمن صهیونیستی اعتماد كرده و فكر می كنند این رژیم، سرزمین های اشغالی را به ما باز خواهد گرداند كاملا اشتباه می كنند.

این رهبر برجسته حماس تصریح كرد اعراب به مذاكرات بی نتیجه و به باد دهنده وطن دل خوش نكنند. وی ضمن دعوت از جریان سازشكار برای بازگشت به آغوش ملت اظهار داشت، گروه های فلسطینی با تحقق وحدت و آشتی ملی می توانند دشمن صهیونیستی را بر سر جای خود بنشانند.

از سوی دیگر، فراكسیون پارلمانی حماس از موضع اخیر پارلمان عرب برای توقف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حمایت كرد. پارلمان عرب از كشورهای عربی و اسلامی خواسته است كه روابط خود را با رژیم اشغالگر قدس به صورت كامل قطع كنند چرا كه این رژیم به روابط خود با طرف های دیگر هیچ احترامی قائل نبوده و تنها سعی در استفاده از این روابط به منظور اجرای تروریسم همه جانبه و بی سابقه خود علیه سرزمین و ملت فلسطین و مقدسات آن دارد.

فراكسیون پارلمانی حماس ابراز امیدواری كرد كه اقدامات مشابهی ازسوی پارلمان های كشورهای عربی نیز صورت بگیرد تا زمینه ای برای تحریم همه جانبه رژیم صهیونیستی و مقابله با سیاست ها و طرح های نژادپرستانه این رژیم باشد كه در سایه سكوت شك برانگیز طرف های بین المللی سعی در اجرای طرح های خود یكی پس از دیگری دارد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

یک نشریه آمریکایی با اشاره به ابتکار ایران در بیانیه تهران گزارش داد: در حالی که اوباما ماه‌ها روی برنده شدن آمریکا در موضوع هسته‌ای ایران کار می‌کند، احمدی‌نژاد ثابت کرده که استاد ساختن برگ‌های برنده در آخرین دقایق است.

به گزارش شبکه ایران، هفته‌نامه آمریکایی نیوزویک در گزارشی با اشاره به بیانیه سه‌جانبه هسته‌ای تهران تصریح کرد: احمدی‌نژاد نشان داد که استاد ساختن برگه‌های برنده‌ای است که باعث تفرقه میان دشمنانش می‌شوند.

این نشریه آمریکایی با اشاره به بیانیه سه‌جانبه تهران که روز گذشته میان ایران، ترکیه و برزیل به امضا رسید، خاطرنشان کرد: تفاوت‌های اساسی میان این بیانیه با پیشنهاد کشورهای گروه وین که سال گذشته عرضه شده بود، دیده می‌شود.

به نوشته نیوزویک، در پیشنهاد سال گذشته، چرخه کامل غنی‌سازی اورانیوم در ایران متوقف می‌شد و این موضوعی بود که شورای امنیت بر آن پافشاری می‌کرد اما احمدی‌نژاد تاکید داشت که ایران به هیچ وجه به توقف و تعلیق برنامه غنی‌سازی اورانیوم در سانتریفیوژهای خود اقدام نمی‌کند.

نیوزویک با بیان اینکه ایران با امضای این بیانیه سه‌جانبه، در حقیقت شکافی عمیق میان طرفداران تحریم به رهبری ایالات متحده و کشورهای مخالف آن مانند روسیه، ترکیه، برزیل و چین انداخت، تصریح کرد: احمدی‌نژاد با کمی تغییر در مواضع خود، کشورهای بیشتری را به موضع خود نزدیک کرد.

این نشریه با بیان اینکه سران غربی در واکنش به بیانیه تهران با یکدیگر اتفاق نظر پیدا کرده‌اند، افزود: "احمد داوود اوغلو" وزیر امور خارجه ترکیه نکته اصلی را خاطرنشان کرد و گفت که گفتگوهای مبادله نشان داد تهران خواستار بازگشایی مسیری سازنده است و دیگر هیچ زمینه‌ای برای تحریم‌ها و فشارهای جدید وجود ندارد.

به نوشته این هفته‌نامه آمریکایی، اکنون این فشار بر آمریکا وجود دارد که به متحدان خود ثابت کند هنوز زمینه برای اعمال تحریم‌های جدید ایران وجود دارد؛ چرا که روسیه و چین از حمایت خود از این تحریم‌ها عقب‌نشینی کرده‌اند.

نیوزویک در پایان تاکید کرد: در حالی که اوباما ماه‌ها روی برنده شدن آمریکا در موضوع هسته‌ای ایران به سختی کار می‌کند، احمدی‌نژاد ثابت کرده که هنوز استاد ساختن برگ‌های برنده در آخرین دقایق است؛ برگ‌هایی آنقدر کلیدی که بتواند میان دشمنان ایران اختلاف بیندازد.

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389

صحبت های جالب یک عراقی

نویسنده: سرباز ولایت 1   طبقه بندی: کلیپ، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 زنده باد خامنه ای

 زنده باد احمدی نژاد

قوت ایران، قوت شیعه،ان شاء الله

رفسنجانی نه خوب!

میرموسوی نه خوب!

 

ارسال کنند: حاج عمو

754 کیلوبایت/ با فرمت 3gp

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

1،5 مگابایت/ با فرمت Wmv

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیرمستقیم

 

شادی روح امام و شهدا صلوات

----------------------------------------------------------------------------------------------

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) حامین جریان فتنه سبز با اهانت به شهدای گمنام عمق بغض و کینه خود از انقلاب را نشان دادند.

http://www.rajanews.com/Files_Upload/3019.jpg

به گزارش خبرنگار«خبرنامه دانشجویان ایران»، تعدادی از حامیان فتنه سبز شب و صبح امروز با حضور در بهشت زهرا اقدام به هتک حرمت قبور مطهر شهدا کردند.

بنابر اخبار رسیده شعارهای جریان فتنه و اهانت هایی به شهدا و امام و انقلاب با رنگ سبز بر روی قبور شهدای گمنام قطعه 44 بهشت زهرا نوشته شده است.

شعارهای حمایتی از میرحسین و کروبی و نیز عمده شعارهای جریان سبز در دوران فتنه بر روی قبور شهدای گمنام  نوشته شده است.

به نظر می آید تشییع و تدفین شهدای گمنام طی چند روز گذشته و ناتوانی جریان نفاق برای ابراز وجود عامل اساسی برای این هتک حرمت بوده است.

جریان شعارنویسی گسترده و اهانت های جریان سبز به انقلاب و امام پیش از این نیز در شهرهای مختلف دیده شده بود.

اهانت امروز ریشه در اهانت های سابق جریان فتنه سبز به تمثال مبارک شهدایی چون همت و باکری دارد.سال گذشته مخالفان شهدا که از نام شهید همت و باکری در کارناول ها و تجمعات خود استفاده کرده بودند با پاشیدن رنگ سبز اوج مخالفت خود با جریان شهدا و انقلاب نشان دادند.

ادامه مطلب

----------------------------------------------------------------------------------------------


رییس مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم گفت: ما امروز در عرصه بین المللی در معرض تهاجم شدید فکری و فرهنگی دشمنان هستیم و استکبار جهانی نیز جنگ نرم خود را علیه هویت و حقیقت شیعه و اسلام آغاز کرده است.
4704.jpg

 به گزارش استوا به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق یوسفی مقدم  در نشست مشترکی با هیاتی از علمای لبنان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و شیعیان لبنان به خاطر نقش آفرینی‌های خود، در نوک حملات دشمن قرار گرفته‌اند.

عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی اظهار داشت: امروز بیشترین تهاجم دشمنان علیه مواضع فکری و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و در صدر آن مقام معظم رهبری، حزب الله لبنان و نیروهای در خط مقدم جبهه علیه استکبار و مواضع استراتژیک آن، قرار گرفته است.

یوسفی مقدم خاطرنشان کرد: ما ضمن اینکه باید به تبیین مبانی فکری داخلی خود بیندیشیم، از نقشه های دشمنان و استبکار جهانی غافل نشویم.

وی ادامه داد: مرکز فرهنگ قرآن و معارف اسلامی برای کمک به شیعیان لبنان در زمینه قرآن پژوهشی و سایر فعالیت‌های دینی آمادگی کامل دارد.

یوسفی مقدم با اشاره به اینکه راهبردهای اصول اساسی تحت عنوان نگاه های ایجابی به مسائل فرهنگی و وحدت جهان اسلام بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: ما هرگز در پژوهش‌های دینی خود تعصب‌ راه نداده‌ایم.

وی ادامه داد: هرچند باورهای خاص مذهبی داریم ولی با تعصب فکری و مذهبی خود، وارد حوزه پژوهش نخواهیم شد.

وی گفت: با وجودی که ما یک مرکز قوی و کم نظیر در زمینه قرآن پژوهشی و معارف دینی هستیم ولی مایلیم که از ظرفیت مراکز علمی پژوهشی لبنان به خوبی استفاده کنیم.

رییس هیات علمای لبنان نیز در این نشست گفت: برای ترویج اندیشه بزرگان و علمای اسلام از جمله امام راحل، مقام معظم رهبری، شهید مطهری و آیت الله بهجت تلاش خواهیم کرد با تلخیص کتاب‌های این بزرگان، آنها را به صورت کتاب درسی در آوریم

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

عن ابی عبدالله الصادق(ع) قال جبرئیل خطابا للنبی(ص):

وامّا ابنَتُکَ فتُظلَمُ وتُحرَمُ و یُوخَذُ حقُّها غَصباً الّذی تَجعَلُهُ لَها و تُضرَبُ وهی حامِلٌ و یُدخَلُ علی حریمِها و منزلِها بغَیر اذنٍ ثمّ یَمَسُّها هَوانٌ و ذُلٌّ ثمّ لا تَجِدُ مانعًا و تَطرَحُ ما فی بَطنِها مِنَ الضَّربِ و تَمُوتُ مِن ذلکَ الضَّربِ.

قال(ص) : انّا لِلّه و انّا الیهِ راجعون قَبِلتُ یا رَبّ و سَلَّمتُ و منکَ التّوفیقُ وَ الصَّبر

هنگامی که پیغمبر به سوی آسمانها سیر داده شد به او گفته شد: خداوند تبارک و تعالی در سه چیز تو را امتحان میکند تا بنگرد صبر تو چگونه است؟ پیامبر عرضه داشت پروردگارا نسبت به فرمان تو تسلیم هستم و جز به یاری تو ، توانی بر این شکیبائی ندارم آنها کدامند؟

به او گفته شد : اولین آنها گرسنگی و ترجیح دادن نیازمندان بر خود و خانواده ات است. عرضه داشت: پروردگارا پذیرفتم...

به پیامبر گفته شد : دومین امتحان تو تکذیب تو (به وسیله دشمنانت) و ترس زیاد ( از جانب آنهاست) و باید در این راه اذیت و آزار ببینی و حتی در محاربه با کفار و منافقان ، جراحتها ببینی و خونت را هم برای من ، بذل کنی.
حضرت عرض کرد: پروردگارا پذیرفتم و تسلیم شدم و توفیق و صبر ، تنها از جانب توست.

و اما سومین امتحان تو ، کشته شدن خاندان توست اما برادرت علی(ع) از امت تو دشنام و سرزنش . توبیخ و محرومیت و انکار و ستم خواهد دید و پایان آن کشته شدن اوست.
پیغمبرعرض کرد : پروردگارا پذیرفتم و راضی به قضای توشدم و توفیق و صبر ، از جانب توست.

و اما دختر تو پس به او ظلم می شود و از حقش محروم می گردد و حقی که تو برای او قرار داده بودی(فدک و ...) غاصبانه از او گرفته می شود و در حالی که باردار است کتک زده می شود و بدون اجازه به حریم و خانه او وارد می شوند سپس ذلت و خواری به وی می رسد و در برابر ظالمان ، مانع(مدافعی) نمی یابد و فرزندی که در شکم دارد به خاطر ضرب و شتم سقط می شود و او (حضرت زهراس) به خاطر همین ضرب و شتم ، از دنیا می رود.

پیغمبرسپس فرمود : انّا لله و انّا الیه راجعون ...

کامل الزیارات ابن قولویه ، باب نوادر الزیارات ح11

----------------------------------------------------------------------------------------------

گروه فرهنگی: استاد محمدعلی آذرشب یكی از اساتید شهیر زبان و ادبیات عرب در ایران است. دكتر آذرشب مدرك كارشناسی خود را از دانشگاه اصول دین بغداد گرفته و دكتری فرهنگ و زبان عرب و علوم قرآنی از دانشكده‌ی الهیات و معارف اسلامی است. استادتمام دانشگاه تهران، بیش از هشتاد جلد كتاب ترجمه و تألیف در دسترس دارد و در مطبوعات تخصصی بیش یكصدوپنجاه مقاله به نامش درج گردیده است. به سبب مراودات فرهنگی با رهبر انقلاب و حضور در جایگاه مترجم معظم‌له، در ایام برگزاری بیست و سومین نمایشگاه كتاب در خصوص ابعاد و شئون فرهنگی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سایت مقام معظم رهبری با وی به گفت‌وگو نشسته است كه متن زیر، حاصل آن جلسه است:

ادامه مطلب

----------------------------------------------------------------------------------------------

درست یک روز پس از آنکه میرحسین موسوی، در بیانیه ای پنج تروریست و بمبگذار اعدامی را "مظلومان" نامیده و به اجرای "حکم قرآنی قصاص" برای آنان اعتراض کرد، همسر وی هم با حمله به این نص نصریح قرآن، اعدام تروریست ها را  "خشونت بار" نامید.
به گزارش شبکه ایران، زهرا رهنورد در یادداشتی که برای سایت ضد انقلابی جرس ارسال کرده، در اعتراض به اعدام پنج تروریستی که صدها تن از هموطنان را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند، تاکید کرده است که "اصلاً چرا اعدام؟ چرا بدترین مجازات در حق انسانها و ملت اعمال شده است؟"
وی با حمایت از  شیرین علم هولی که به جرم بمب گذاری در تهران اعدام شده، این حکم قرآنی را خشونت دانسته و نوشته است: "آیا اعدام زنان و خشونت در حق لطیف ترین بندگان خدا، موجب سرافرازی حاکمیت است یا نشان ضعف و ذلت آن؟ و این درحالی است که به فرموده پیامبر، زن به ریحانه تشبیه می شود: «إنَّ النّساء ریحانة»"
همسر میرحسین همانند وی اعدام این پنج تروریست را "تردیدآمیز" خوانده و در عین حال با طرح سوالی تلاش کرده است که این موضوع را به مسائل سیاسی و ناآرامی های سال گذشته ارتباط دهد: "آیا این اعدامهای شتابزده برای زهر چشم گرفتن از مردم در سالگرد بیست و دوم خرداد بوده است؟"
رهنورد که چندی پیش رسما از حکم صریح اسلام درباره دیه انتقاد کرده و آن را "واپسگریانه" خوانده است، در ادامه جمهوری اسلامی را به "سرکوب اقلیتها و جوانان" متهم کرد و مدعی شد که اعدام تروریست ها در جهت تحریک اقلیت ها و تجزیه ملی است.
وی مدعی شده است که "آیا با این همه ادعای اسلام مداری رژیم، این اقدامات خشن، بازجوییها، زندانهای طویل المدت، و نهایتاً اعدامها، زنان را به اسلام علاقه مند کرده یا موجب بدبینی زنان و جوانان به اسلام شده است به نحوی که حتی عبادات بنیادی مثل نماز و روزه را هم برای آنها زیر سؤال برده است؟ اینگونه زن کشی ها، به این معنا ست که بالاخره حاکمیت به مطالبه رفع تبعیض تن داده (!) اما این بار از طریق ظلم بالسویّه!"
همسر موسوی خطاب به زنان نزدیک و حامی تروریست های اعدام شده، تاکید کرده است که "ای زنان دلیر و شجاع، در این غم و اندوه عظیم، در کنار شما هستم و بدانید که این خونها به بار می نشیند و پاداش هزینه سنگین داغ جوانان صبح آزادی و دموکراسی خواهد بود."
رهنورد که از سوی شوهرش "روشنفکرترین زن ایران" و "قرآن‌پژوه" نامیده شده، در حالی به مقابله با نص نصریح قرآن پرداخته است که آقای موسوی هم روز گذشته اجرای حکم قصاص برای تروریست ها را "ناعادلانه" خوانده است.
بر همین اساس، رویه جدید میرحسین و نزدیکانش مقابله آشکارا با برخی احکام صریح قرآن به بهانه آزادی و دموکراسی، ارزیابی شده است.
موسوی چندی پیش گفته است که می خواهد یک قرائت رحمانی از دین اسلام ارائه کند.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic