تبلیغات
سربازان ولایت - پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
 

---------------------------------------------------------------------------------------------- حتما تا بحال داستان حضرت نوح و قوم او را شنیده اید که چگونه عده ای اندک از آن قوم از  عذاب سخت الهی در امان ماندند ؟

   آیا می دانید منظور از کشتی حضرت نوح که نماد رسیدن به نجات و کمالات است در دوران امروز ما چه کسانی هستند؟

  و آیا هیچ می دانید آن افرادی که سوار کشتی حضرت نوح اند شدند و کسانی که  سوار  نشدند ، مصداق چه کسانی  هستند؟

 در این عصر پر هیاهو ، در کجا به دنبال کشتی نجات خود بگردیم ؟؟؟

 پیامبر خدا فرمودند :

مَثَلُ أَهْلِ بَیْتِی كَمَثَلِ سَفِینَةِ نُوحٍ مَنْ رَكِبَهَا نَجَا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْهَا هَلَك

مثل اهل بیت من، همانند کشتی نوح است، هرکس بر آن سوار شود، نجات یابد و هر کس آن را ترک کند، هلاک می گردد. 

برادر گرامی، جناب آقای سیدحسن خمینی ، رابطه نسبی حضرتعالی با امام راحل(ره) اگرچه قابل احترام است و مردم امام دوست نیز آن را پاس داشته اند ولی این رابطه در صورتی كه با رابطه معنوی و پیروی از آن بزرگوار همراه نباشد نه فقط قابل احترام نیست كه موجب ملامت و سرزنش نیز خواهد بود.
هر سال در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ، سید حسن نوه ی ایشان می آمد و سخنرانی می کرد و مردم شعار می دادند بوی خمینی آمد

اما امسال آمد و مردم شعار دادند مرگ بر موسوی، سید حسن بصیرت بصیرت و ... .
تا نشان دهند هر کس از خط امام منحرف شود مردم با او تعارفی ندارند و با او برخورد میکنند حتی اگر نوه ی امام باشد. سید حسن به علت شعار های ممتد مردم نتوانست سخنرانی کند تا بفهمد که مردم حاظر در حرم که دوست داران واقعی امام و مسلما نزدیکان امام هستند چقدر از دست او عصبانی هستند و ناراحت. او در جریانات بعد از فتنه سکوت کرد.

در روز عاشورا ، روز قدس و زمانی که به امامتوهین شد. او با سران فتنه و دشمنان امام بنشست تا خاندان خمینیش گم شد. همچنین او به رای مردم تمکین نکرد، به مردم اعتنا ننمود و در روز تنفیذ نیز به حکم ولی فقیه و رای ملت بی احترامی نمود. مردم نیز جواب او را  در حرم امام دادند .
مردمی که به عشق امام در آن روز گرم از شهر های مختلف به حرم آمده بودند. سید حسن باید بفهمد که راه درست راه امام است. امام بدون روتوش . امام با تمام مواضعش. و برای این که در میان مردم جایگاه پیدا کند باید به خط واقعی امام برگردد ، خط مستضعفین نه خط مرفهین بی درد، اشراف و خارج نشینان . .
مردمی که خطاب به سید حسن خمینی شعارهای "بصیرت، بصیرت " سردادند  می خواهند  بگویند : پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد


 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net