تبلیغات
سربازان ولایت - جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ با همه جهان است
 

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی بیانیه‌ای اعلام كرد كه جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده قائل نبودن صهیونیست‌ها به هیچ حد و مرزی است.


به گزارش خبرگزاری فارس، كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای ضمن محكوم كردن اقدام رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به ناوگان آزادی، اعلام كرد كه این جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده این واقعیت است كه صهیونیست‌ها هیچ حد و مرزی در جامعه جهانی برای هیچ چیزی قائل نیستند.
متن این بیانیه بدین شرح است:

"بسم‌الله قاسم الجبارین
رژیم صهیونیستی یكبار دیگر جنایت آفرید و با حمله ناجوانمردانه به كشتی آزادی كه حامل كمك‌های انسان دوستانه به مردم شریف و مظلوم در بند غزه بود و سرنشینان آن ده‌ها تن از اتباع كشورهای مختلف جهان و پیروان ادیان مختلف را به شهادت رساند.
این جنایت جدید رژیم صهیونیستی اعلان جنگ این رژیم با همه جهان است و نشان دهنده این واقعیت است كه صهیونیست‌ها هیچ حد و مرزی در جامعه جهانی برای هیچ چیزی قائل نیستند و حتی به افراد غیرمسلحی كه از نقاط مختلف جهان برای ارایه كمك‌های انسان دوستانه به مردم مظلوم تحت محاصره غزه این منطقه بودند، رحم نكرده و آنها را به خاك و خون كشیدند.

كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ضمن محكوم نمودن شدید این جنایت جدید، از دبیر كل سازمان ملل متحد می خواهد كه با توجه به حساسیت موضوع، سریعاً از كلیه ارگان‌های ذیربط آن سازمان برای محكومیت این جنایت جدیدرژیم صهیونیستی و صدور قطعنامه‌ای در خور مجازات‌هایی علیه رژیم صهیونیستی تعیین نموده و نسبت به ارجاع فوری پرونده این جنایت‌ها به دیوان كیفری بین‌المللی اقدام لازم را اتخاذ نمایند. "

مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام ضمن تاسف از این جنایت به رژیم صهیونیستی هشدار داده است كه باید منتظر عواقب این جنایت غیر انسانی باشد و از تمامی مسلمانان جهان به خصوص دانشجویان غیور خواست كه واكنش شدید خود را نسبت به كشتار این انسانهای بی گناه ابراز كنند.

 

در حمله نیروهای رژیم اسرائیل به کاروان کمکهای بشردوستانه بینالمللی که عازم نوار غزه است، دستکم 20 نفر کشته و بیش از 60 نفر زخمی شدند.

به نقل از پرس تی وی، ناوهای جنگی و بالگردهای نظامی اسرائیلی ناوگان کمکهای بشردوستانه بینالمللی را محاصره و شماری از فعالان حقوق بشر را دستگیر کردهاند.

ناوهای جنگی اسرائیلی صبح دوشنبه برای جلوگیری از ورود کاروان کمکهای بشردوستانه بینالمللی آزادی به غزه، عازم منطقه شدند.

ناوگان آزادی حامل شماری از فعالان حقوق بشر، کمک‌های بشردوستانه و شامل 8 کشتی حامل 10 هزار تن کمک‌های بین‌المللی است. این ناوگان سفر خود را یک‌شنبه گذشته آغاز کرد و مطابق برنامه قرار بود پنج‌شنبه گذشته به غزه برسد اما به دلیل تهدیدهای رژیم اسرائیل مبنی بر توقیف کشتی‌های این کاروان و دستگیری فعالان صلح حاضر در این کشتی‌ها، تاکنون موفق نشده است وارد آب‌های غزه شود.

گفتنی است که کاروان کمک‌های بینالمللی شامل مصالح ساختمانی، تجهیزات پزشکی و همچنین وسایل آموزشی و اسباب‌بازی برای کودکان غزه است.

براساس این گزارش از سال 2007 میلادی، نوار غزه در محاصره شدید نظامیان رژیم اسرائیل قرار گرفته و این رژیم با همکاری دولت مصر، از ورود هرگونه کالای بهداشتی و مواد غذایی به نوار غزه جلوگیری می‌کند.

سازمان عفو بین‌الملل و دیگر سازمان‌های حقوق بشری تاکنون بارها درباره وقوع بحران انسانی در باریکه غزه هشدار داده‌اند.

این سازمان‌ها همچنین ‌‌محاصره غزه را مغایر با قوانین بین‌‌المللی دانسته و خواستار لغو آن شده‌اند.

 


 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net