تبلیغات
سربازان ولایت - فاطمه حقیقت جو : با منافقین و سلطنت طلبها هدف مشترک داریم
 

----------------------------------------------------------------------------------------------

فاطمه حقیقت جو  از نزدیکان خاتمی و مو سوی :  با منافقین و سلطنت طلبها اهداف مشترک داریم

http://4.bp.blogspot.com/_Y9qG8xdWxG4/SwTwBdRsi9I/AAAAAAAAA-o/rTomvc0sajs/s320/7867486.jpgفاطمه حقیقت جو نماینده اصلاح طلبان در مجلس ساختار شکن ششم در جمع ضد انقلابیون اظهارات تندی را بر علیه جمهوری اسلامی ایران داشته و اهداف خود را با اهداف منافقین و سلطنت طلبها مشترک عنوان کرده است.

فاطمه حقیقت جو که از سال 2006 به آمریکا پناهنده شده است و در این مدت فعالیتهای گسترده ی را بر علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است، در اظهاراتی در جمع ضد انقلابیون امریکا در شهر بوستون این چنین گفته است: همه با دیدگاه های مختلف، با نظرهای مختلف دور هم جمع شدیم. یکی ممکن است سلطنت طلب باشد، یکی دیگر ممکن است عضو سازمان مجاهدین(منافقین) باشد، اما همه ما یک هدف مشترک داریم. پس از ایراد این سخنان ساختار شکنانه نماینده اصلاح طلب مجلس ششم،‌ افراد حاضر در این جلسه با تشویق های ممتد و کف و سوت بر سخنان وی صحه گذاشتند.

وی همچنین در ادامه این سخنان این چنین گفته است:‌ما از جهان می خواهیم که ایران را به رسمیت نشناسد، چراکه این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد.

http://www.javannewspaper.com/Images/News/Larg_Pic/5-3-1389%5CIMAGE634104986891250000.jpgاما این تنها اظهار نظر ساختار شکنانه فاطمه حقیقت جو نبوده است چراکه وی پیش از این نیز در جریان حواث پس از انتخابات خواستار افزایش فشارها بر جمهوری اسلامی ایران برای کاستن از فشار نظام بر اغتشاشگران شده است. وی در این خصوص با قرار گیری در موضع ترس گفته است: به دلیل اینکه من در ایران حضور ندارم و معتقدم که حرکت در داخل ایران پر هزینه است باید در خارج از کشور کاری انجام دهیم. اما در این خصوص چه کار می توانیم بکنیم؟ ما باید کمک کنیم که فشارها بر ایران به ویژه در زمینه حقوق بشر زیاد شود.

گفتنی است فاطمه حقیقت جو زمانی که در ایران بود به جرم نشر اکاذیب، توهین و افترا به نظام جمهوری اسلامی مورد محاکمه قرار گرفت و به 17  ماه زندان محکو شد. وی پس از این از کشور گریخت و به آمریکا پناهنده شد. وی در آمریکا به دلیل خوش خدمتی هایش به نظام سلطه موفق به اخذ جایزه ای نمایشی شد.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net