تبلیغات
سربازان ولایت - دبیركل مركز التوحید اسلامی لبنان در گفت‌وگو با فارس:حمله رژیم صهیونیستی به لبنان به فروپاشی این رژیم منجر خواهد شد
 

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: دبیركل مركز التوحید اسلامی لبنان با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه لبنان تاكید كرد كه اگر اسرائیل مرتكب خطایی شود و بار دیگر به لبنان حمله كند موشك‌های مقاومت فروپاشی رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد.


شیخ "بلال شعبان " در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس با اشاره به حمایت كشورهای اروپایی و آمریكایی از رژیم صهیونیستی گفت: این كشورها از اقدامات اسرائیل دفاع می‌كنند و هیچ‌گاه تل‌آویو نقش‌آفرینی لبنان در منطقه را دوست نداشت، به همین دلیل همواره این كشور را به حملات نظامی تهدید كرده است.
وی با بیان اینكه تمام تجاوزات نظامی رژیم صهیونیستی به لبنان همواره با حمایت‌های بین‌المللی صورت گرفته است، افزود: با وجود این، رژیم صهیونیستی در 25 می سال 2000 به خاطر عملیات‌ مقاومت اسلامی علیه نظامیان این رژیم در جنوب لبنان مجبور شد این منطقه را ترك كند.البته جنگ 33روزه طعم تلخ شكست را بار دیگر به ارتش شكست‌ناپذیر اسرائیل چشاند. این پیروزی مقاومت درسی به رژیم صهیونیستی داد كه هرگز فراموش نخواهد كرد.
دبیركل مركز التوحید اسلامی لبنان تصریح كرد: اكنون اسرائیل احساس می‌كند كه میان چكش مقاومت و كشورهای حامی آن و سندان وقت گرفتار شده است. زیرا گذر زمان باعث می‌شود تا مقاومت روز به روز قوی‌تر شود و به قدرت و توانایی ایران، سوریه افزوده شود.
وی با بیان اینكه رژیم صهیونیستی مجری طرح‌های آمریكا در خاورمیانه است گفت:‌ اكنون طرح‌های كشورهای غربی در منطقه در كنار طرح‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفته است. غربی‌ها می‌خواهند از طریق اعزام هیئت‌های دیپلماتیك به خاورمیانه موضوع مذاكره غیرمستقیم صلح را مطرح و اجرایی كنند تا از این طریق بتوانند تحولی در منطقه ایجاد كنند و به اوضاع نابسامان داخلی جامعه صهیونیستی سر و سامان بدهند.
شعبان با اشاره به حمایت های غربی‌ها از رژیم صهیونیستی گفت: اكنون كه آمریكا معتقد است كه رژیم صهیونیستی حق دفاع از خود را دارد به همین دلیل سیل جنگ‌افزارهای آمریكایی روانه اسرائیل شد.
شیخ شعبان به حمایت‌های آمریكا از رژیم صهیونیستی به ویژه درباره برنامه‌های نظامی این رژیم اشاره كرد و گفت: آمریكا در چارچوب دفاع اسرائیل از خود تسلیحات نظامی در اختیار این رژیم قرار داده است. اگر اسرائیل مرتكب خطایی شود بار دیگر به لبنان حمله كند موشك‌های مقاومت فروپاشی رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد.
دبیركل مركز التوحید اسلامی لبنان در پایان تصریح كرد: مقاومت به این دلیل در روند سیاسی كشور وارد می‌شود كه از منافع ملت لبنان دفاع كند. البته این موضوع خوشایند آمریكا نیست به همین دلیل همواره می‌كوشد مقاومت را از روند سیاسی لبنان حذف كند. اما خداوند این فتنه افروزی‌های آمریكا و رژیم صهیونیستی را خنثی می‌كند و ملت لبنان متحد و یكپارچه در برابر پروژه‌‌‌های آمریكایی و اسرائیلی می‌ایستد.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net