تبلیغات
سربازان ولایت - اجمالی/انتقاد شدید احمدی‌نژاد از رییس جمهور روسیه:روسیه كاری نكند ملت ایران آنها را در صف دشمنان تاریخی خود قرار دهد
 

----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور با انتقاد از عملكرد روسیه در قبال ایران گفت: رهبران روسیه اجازه ندهند كه ملت ایران آنها را در صف دشمنان تاریخی خود به حساب بیاورند.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان كه در جمع مردم كرمان سخن می‌گفت خطاب به رئیس‌جمهور روسیه گفت: ایران و روسیه دو همسایه هستند و البته به طور طبیعی ما با هم دوست هستیم و دو همسایه نمی‌توانند با هم دوست نباشند اما باید گفت كه این رابطه دوستانه لوازمی دارد.
وی افزود: اولین لوازم دوستی احترام متقابل است، احترام به كرامت متقابل است و این حداقل انتظار ما از كشور دوست و همسایه است.
رئیس‌جمهور كشورمان با بیان اینكه این جمله را می‌گوید تا آقای مدودوف رئیس‌جمهور روسیه بشنود ، تصریح كرد: امروز توضیح رفتار مدودوف برای ملت ایران برای ما مشكل شده است. مردم نمی‌دانند این‌ها دوست ما هستند، در كنار ما هستند، با ما هستند یا اینكه دنبال چیز دیگری هستند.
احمدی‌نژاد در ادامه افزود: من اگر رئیس‌جمهور روسیه بودم در اظهار نظرها و تصمیم‌گیری‌ها درباره موضوعاتی كه به ملت بزرگ و تمدن‌ساز ایران مربوط می‌شود تأمل بیشتری می‌كردم.
رئیس‌جمهور كشورمان با بیان اینكه همسایه ما در كنار كسانی قرار می‌گیرد كه 30 سال است با همه توان در برابر ملت ایران ایستاده‌اند، گفت: امیدوارم آنها توجه كنند و اصلاح كنند چرا كه بیانیه تهران بالاترین فرصت است.
وی افزود: اگر آنها قبلا می‌گفتند غربی‌ها به ما فشار می‌آورند ما نیز یك كار مهم كردیم و حرف بسیار مهمی را زدیم می‌گویند ما تحت فشاریم خوب ما هم تحت فشاریم.
احمدی‌نژاد در ادامه گفت ما نمی‌توانیم به حساب اینكه از سوی برخی‌ها تحت فشار هستیم علیه منافع روسیه اقدام كنیم.
رئیس جمهور كشورمان با بیان اینكه امیدوارم رهبران و مسئولان روسیه به این كلام كه از روی دلسوزی است توجه كنند و اصلاح كنند، گفت: رهبران روسیه اجازه ندهند كه ملت ایران آنها را در صف دشمنان تاریخی خود به حساب بیاورند.

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net