تبلیغات
سربازان ولایت - جدید ترین اعترافات عبدالمالک ریگی؛
 

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1389

جدید ترین اعترافات عبدالمالک ریگی؛

نویسنده: سرباز ولایت 3   طبقه بندی: اخبار، 

----------------------------------------------------------------------------------------------

ایجاد نا آرامی در تهران و کشتار شهروندان پایتخت

عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جند ا... در آخرین اعترافات خود به ارتباط با عوامل امریکا و اسراییل در خاک مراکش اشاره کرده و خواسته های آنان مبنی بر انتقال ناآرامی ها به تهران را فاش ساخت.

به گزارش رجانیوز، ریگی که در نخستین روزهای اسفندماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در هواپیمای حامل وی به قرقیزستان دستگیر شده بود، در نخستین اعترافات خود گفته بود: «از طرف آمریکایی ها وعده هرگونه همکاری دریافت کرده ام و حتی قول در اختیار گذاردن پایگاهی با تسلیحات نظامی در نزدیکی مرز ایران به من داده شده بود. طرفهای آمریکایی در دوبی گفته بودند سیا برنامه ای در دست دارد تا تمام سازمان هایی را که مخالف جمهوری اسلامی هستند و پتانسیل و قدرت جنگ را دارند، مورد حمایت قرار دهد»

اما ریگی در جدید ترین اعترافات خود که امروز چهارشنبه و در گفتگو با پرس تی وی انجام شده است موارد تکان دهنده ای از توطئه های امریکا و اسراییل جهت ایجاد ناآرامی در تهران و کشتار شهرواندان پایتخت را فاش کرد.

ریگی ضمن اشاره به حضور خود در مراکش و دیدار با عناصر اسراییل و امریکا در قالب نمایندگان ناتو با وی می گوید: «زمانی كه در مراكش بودم نمایندگان آمریكا یا اسرائیل بهمن لیستی از افراد در تهران را داده بودند تا آنها را ترور كنیم. ما در كازابلانكای مراكش با افرادی كه خود را نمایندگان ناتو معرفی می‌كردند دیدار كردیم. بعد از ملاقات وقتی قضایا را جمع بندی كردیم دو شبهه در ذهن ما ایجاد شد. یكی این كه اگر این افراد عضو ناتو هستند چرا در افغانستان با ما ملاقات نكردند، در حالی كه در افغانستان پایگاه دارند و خیلی راحت‎تر و با ضریب امنیتی بالاتری می‌توانند با ما ملاقات كنند.»

ریگی افزود: «شبهه دومی كه برای ما ایجاد شد این بود كه بار اولی كه به ما اطلاع داده شد، نیروهای ناتو قصد مذاكره با ما را دارند گمان كردیم كه آنها می‌خواهند درباره شرق ایران با ما گفت‌وگو كنند چون نیروهای ناتو در افغانستان مستقر هستند و ممكن است در رابطه با موضوع شرق كشور نظرهایی داشته باشند. اما همه اصرار مذاكره كنندگان بر این بود كه جندا... عملیات را از منطقه مرزی و بلوچستان به پایتخت كشور یعنی تهران منتقل كند»

وی ادامه داد: «این نكته برای ما جای سوال داشت و ما را به این جمع بندی رساند كه آنها آمریكایی و یا اسرائیلی هستند كه در پوشش ناتو با ما مذاكره می كنند یا این كه این افراد از نیروهای ناتو هستند ولی برای آمریكا و اسرائیل كار می‌كنند. در هر دو صورت ما به این نتیجه رسیدیم كه این افراد با جاهایی غیر از ناتو ارتباط دارند»

رهبر گروهك تروریستی جندا... گفت: «مذاكره‌كنندگان می‌گفتند كه اسم گروهی از افراد، آدرس خانه‌های آنها و عكسهایشان را به شما می‌دهیم و حتی ابزار عملیاتی از جمله مواد منفجره و دیگر تجهیزاتی را كه از آن در عملیات تروریستی استفاده می‌شود، در همان شهرهای محل عملیات در اختیار شما قرار می‌دهیم. شما فقط عملیات را اجرا كنید و در قبال انجام این عملیات ما جدا از پولی كه برای دیگر همكاری‌ها به شما می‌دهیم، مبلغ هنگفت و بزرگی به شما پرداخت خواهیم كرد. آنها گفتند برای هر هدف مبلغی خاص تعیین شده و پس از انجام كار این پول به شما پرداخت خواهد شد»

ریگی افزود: «در مجموع، طرفین به این نتیجه و اتفاق نظر رسیدیم كه عملیات به مركز انتقال پیدا كند. همچنین باید در رسانه‌ها فعالیت گسترده‌ای داشته باشیم و سوم هم این كه اهداف و افراد خاصی باید هدف قرار گیرند. این سه نكته را آن‌ها مشخص كردند و از طرف ما نیز تایید شد و از آنها خواستیم تجهیزات را در اختیارمان قرار دهند تا خود را آماده كنیم»

وی ادامه داد: «من از هر طرف به موضوع نگاه می‌كنم شكی ندارم كه فعالیتهای ما نتیجه جهل و سطحی‎نگری بوده است. از جمله درباره ارتباطهایی كه با برخی از كشورها داشتیم و حتی كارهایی كه انجام دادیم مبنای همه نوعی جهل توام با نفرت بود و هنگامی كه نفرت پیش می‌آید خود به خود عقل و خرد از كار می‌افتد. تنها راهی كه فكر می‌كنم برایم مانده است توبه در پیشگاه خداوند است و به دیگران می‌گویم انسان نباید هیچگاه تا زمانی كه قلبش، ایمانش، وجدانش و دینش همگی رضایت ندارند، خون انسان دیگری را بریزد.»

 

لوگو دوستان


استخاره با قرآن
 YOUR WORD
 

 YOUR WORD

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 Powered by  MyPagerank.Net